درباره ما

ریموت کنترل تله کرین
نمایندگی ریموت کنترل تله کرین

تله کرین

شرکت فن آوری لی در سال 1985 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر کائوسیونگ کشور تایوان واقع شده است.این شرکت با 105 نفر پرسنل حرفه ای و با 8 شعبه در کشور به منظور بهینه سازی شبکه فروش و خدمات پس از فروش در تلاش است تا بهترین خدمات را ارائه نماید.

متوسط ​​مقدار تولید سالانه بیش از 60،000 واحد و همچنان نیز در حال رشد می باشد. این شرکت در حال حاضر به بیش از 60 کشور در سراسر جهان صادرات دارد و بیش از 80 درصد از فروش خود را در بازار خارجی دارد . در عین حال این شرکت بیش از 95 درصد از سهم بازار در تایوان را در اختیار دارد .و همچنین به عنوان یک تولید کننده پیشرو در ضمینه سیستم های کنترل رادیویی در آسیا نیز می باشد .

شرکت فن آوری لی با بیش از 20 سال تجربه با ارائه محصولات با کیفیت بالا، قابل اعتماد و ایمن در صنعت رادیو کنترل از راه دور است که همیشه هدف ما تعهد به همه مشتریان است

شرکت آرتیستون صنعت

آرتیستون صنعت” به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی و ساخت انواع جرثقیل سقفی ، جرثقیل دروازه ای ، جرثقیل بازویی و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام می باشد و به عنوان یک برند معتبر سهم بزرگی در بازار تولید جرثقیل های صنعتی در کشور ایران را دارا می باشد.

ما اولین و تنها دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت و مشتری مداری ISO 9001-2008 از شرکت TUV NORD آلمان می باشد.

هدف ما ارائه محصولات و خدمات متفاوت برای طیف وسیعی از مشتریان در سراسر کشور می باشد و تامین خواسته مشتریان در صنایع مختلف یکی از افتخارات بزرگ ماست.

“آرتیستون” از نام های کهن کشور ایران و نام دختر پادشاه ایران کورش کبیر به معنای راستی و درستی می باشد .

پیام و اعتقاد ما همواره این است که “راه در جهان یکی است و آن راه راستی است” ( “زرتشت” ) …

آرتیستون صنعت

برچسبها

آرتیستون صنعت انواع ریموت کنترل جرثقیل سقفی تجهیزات جرثقیل های سقفی تله کرین جرثقیل آرتیستون صنعت جرثقیل ریموت دار خرید لوازم جرثقیل سقفی ریموت تله کرین ریموت تله کرین قیمت ریموت جرثقیل ریموت جرثقیل بیسیم ریموت جرثقیل سقفی ریموت کنترل تله کرین ریموت کنترل تله کرین جرثقیل ریموت کنترل جرثقیل سقفی تله کرین سایت آرتیستون صنعت شرکت تله کرین فروش لوازم جرثقیل سقفی فروش لوازم یدکی جرثقیل سقفی قیمت ریموت جرثقیل قیمت ریموت کنترل تله کرین قیمت ریموت کنترل جرثقیل سقفی قیمت لوازم جرثقیل سقفی لوازم برقی جرثقیل سقفی لوازم جانبی جرثقیل سقفی لوازم جرثقیل سقفی لوازم جرثقیل سقفی اصفهان لوازم جرثقیل سقفی در اصفهان لوازم یدکی جرثقیل سقفی لوازم یدکی جرثقیل سقفی اصفهان محصولات آرتیستون صنعت نماینده تله کرین نمایندگی تله کرین نمایندگی ریموت کنترل تله کرین وارد کننده تله کرین کاتالوگ تله کرین کارخانه آرتیستون صنعت کلید کنترل جرثقیل سقفی کنترل از راه دور جرثقیل کنترل از راه دور جرثقیل سقفی کنترل از راه دور جرثقیل ها کنترل بیسیم جرثقیل سقفی کنترل جرثقیل سقفی گروه آرتیستون صنعت گروه بازرگانی آرتیستون
keyboard_arrow_up